ЗДОБУВАЧІ ВИЩОЇ ОСВІТИ НАВЧАЛЬНО-НАУКОВГО-ІНСТИТУТУ МЕНЕДЖМЕНТУ ТА ПСИХОЛОГІЇ ВІДВІДАЛИ ВЕРХОВНУ РАДУ УКРАЇНИ
Усі українці знають, як виглядає будівля Верховної Ради України. Проте, далеко не всім доводилось бувати усередині.
23 квітня 2019 року здобувачі вищої освіти денної форми навчання, завдяки екскурсії, яка була організована з ініціативи заступника директора ННІМП з навчально-виховної роботи Дубініної Оксани Володимирівни, побували в гостях у народних депутатів.
Студенти потрапити всередину однієї з найвідоміших будівель Києва та України та побачили унікальні речі і приміщення:
- прапор української державності, який було внесено народними депутатами України першого скликання до зали засідань Верховної Ради України 24 серпня 1991 року;
- картини, які прикрашають стіни приміщень ВРУ;
- знамениті кулуари Верховної Ради;
- балкон, звідки видно робочі місця народних депутатів;
- занурилися в атмосферу робочого (сесійного) дня депутатів;
- конференц-зал та багато іншого.
Також студенти ознайомилися з оригінальною картиною відомого художника О. Г. Кулакова під назвою «Державотворення», яка є почесним символом успішної боротьби за українську незалежність. А неподалік від неї розташовувалась ще одна українська святиня – ікона Святої Покрови – символ та оберіг українських козаків, незламності їх духу.
Завдяки екскурсійному туру здобувачі вищої освіти ННІМП дізналися багато цікавих фактів з історії та сьогодення головного будинку, а саме׃ про законотворчі процеси та основні історичні віхи розвитку українського парламентаризму. З розповіді екскурсовода студенти дізналися, що будинок Верховної Ради України було по будовано в 1939 році за проектом архітектора В. Г. Заболотного. В сучасному стані, після кількох реконструкцій будинок практично не змінив свого вигляду. Наприкінці екскурсії студенти зробили пам’ятні фото в будівлі українського Парламенту.
Здобувачі вищої освіти ННІМП вдячні політичному діячу Костюченку Миколі Олександровичу за сприяння в організації та проведенні екскурсії, за гостинність Верховній Раді України, особливо екскурсоводу Людмилі Іванівні за надзвичайно цікаву подорож стінами українського Парламенту.