Зустріч слухачів ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України з ректором НПУ ім. М. Драгоманова академіком В. П. Андрущенком

07 жовтня 2015 р. слухачі груп «науково-педагогічні працівники ВНЗ ІІІ-ІV р. а.», «завідувачі відділень ВНЗ І–ІІ р. а.», «заступники директорів з навчально-виробничої роботи ПТНЗ» відвідали Національний педагогічний університет ім. М. П. Драгоманова у якому заслухати лекцію ректора університету, академіка В. П. Андрущенка з питань сучасних тенденцій розвитку освіти в Україні. Під час зустрічі були висвітлені питання актуальності змісту, чинників і проблем освіти сьогодення, перспективи і шляхи вдосконалення освітнього простору України. Крім того слухачі ЦІППО ознайомились з досвідом роботи Університету щодо підготовки сучасного педагога.