Організація і управління навчально-виховним процесом

Автор: Тимошко Г. М.

Рік: 2013

Організація і управління навчально-виховним процесом : програма  нормативної навч. дисципліни та робоча навч. програма для освітньо-квалі- фікаційного рівня «Магістр» напряму 1801 «Специфічні категорії» зі спеці- альності  8.18010021  «Педагогіка  вищої  школи»  / Г. М. Тимошко ;  НАПН України, ДВНЗ «Ун-т менедж. освіти». — К., 2013. — 40 с.

Програма нормативної навчальної дисципліни «Організація і управління навчально-виховним процесом», напряму 1801 «Специфічні категорії» призначена для підготовки студентів магістратури за спеціальністю 8.18010021 «Педагогіка вищої школи», заочна форма. Актуальність зазначеної дисципліни обумовлюється необхідністю озброєння студентів магістратури знаннями, які можуть бути використанні ними у практичній так і в науковій та викладацькій діяльності.