УКРАЇНЦІ МОЖУТЬ ПРОЙТИ ОНЛАЙН-КУРСИ ВІД КОМАНДИ ІВМ

Шановні колеги, здобувачі освіти, повідомляємо Вам, що можна безкоштовно долучитись до онлайн-навчання на курсах від команди IBM. Найпопулярніші курси були перекладені компанією українською мовою на безоплатній платформі SkillsBuild.

Після проходження курсів кожен отримає спеціальні значки, які можна додати до резюме або профілю в LinkedIn.

Усього українцям доступні чотири курси.

Курс професійних навичок навчить вас soft skills: критично мислити, співпрацювати з майбутніми колегами, розв’язувати проблеми та ставати гнучкими. Курс складається з 5-ти модулів загальною тривалістю 8 годин.

 

Курс основ кібербезпеки розповість про основи власної кібербезпеки та дозволить вам стати на крок ближче до впевненої цифрової грамотності. Курс містить 4 модулі тривалістю 6 годин.

 

Курс сучасних технологій поінформує про штучний інтелект, блокчейн, хмарні обчислення, кібербезпеку, дані та аналітику й Інтернет речей. Курс містить 6 модулів тривалістю 7 годин.

 

Курс з підготовки до першого робочого місця надасть відповіді на поширені питання, як писати резюме, яке виділяється з-поміж інших, як будувати особистий бренд у соцмережах чи отримати практичні вправи та поради щодо прийняття на роботу. Курс допоможе з упевненістю розпочати пошуки роботи. Він містить 4 модулі тривалістю 7 годин.

 

Джерело:
https://osvita.ua/news/88037/?fbclid=IwAR2MYh2y5AbF3-z6BQ38nu5KvK1QugE907yLKmpFP578O-QLL9wBUuwXMcU