ХІ МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФРЕНЦІЯ «ЄВРОПЕЙСЬКА ІНТЕГРАЦІЯ ВИЩОЇ ОСВІТИ УКРАЇНИ В КОНТЕКСТІ БОЛОНСЬКОГО ПРОЦЕСУ. ВІДНОВЛЕННЯ: ВИКЛИКИ, ПІДХОДИ ТА ІНСТРУМЕНТИ»

Шановні колеги, 08 листопада 2022 року з 09:45 до 14:15 долучаємося до конференції.

Національний Еразмус+ офіс в Україні запрошує взяти участь у XІ Міжнародній науково-практичній конференції «Європейська інтеграція вищої освіти України в контексті болонського процесу. Відновлення: виклики, підходи та інструменти», організованої спільно з Київським національним університетом імені Тараса Шевченка та Інститутом вищої освіти НАПН України за підтримки Європейського виконавчого агентства з питань освіти та культури Європейської Комісії, Міністерства освіти і науки України, Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, Національної академії педагогічних наук України, Спілки ректорів закладів вищої освіти України та Британської Ради в Україні.

Конференція має на меті розвинути компетентності щодо відновлення вищої освіти в Україні, спрямоване на забезпечення, удосконалення якості та виробити відповідні рекомендації.

Заплановані результати навчання: досліджувати розвиток вищої освіти України в умовах воєнного стану та післявоєнного відновлення та визначати виклики; ідентифікувати актуальні підходи та інструменти відновлення вищої освіти в Україні, спрямоване на забезпечення та удосконалення якості, зокрема можливості програм міжнародної технічної допомоги ЄС; визначати релевантні шляхи відновлення вищої освіти на національному, регіональному та інституційному рівнях.

На платформі ZOOM (кількість місць обмежена).

Цільова група: викладачі, дослідники, студенти, керівники закладів вищої освіти та наукових установ, представники органів державної влади, державних установ, громадських організацій, роботодавців та всі зацікавлені особи.

Реєстрація обов’язкова:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScMfo0U2VQhvioTTidqmiiRKwMfR9lwLKRhFeviY71ExgccyQ/viewform

Форми для участі будуть відкриті до 15:00 07 листопада 2021 року. Підтвердження щодо участі будуть надіслані учасникам на вказану е-пошту до 18:00   07 листопада 2021 року.

Сертифікати про участь у Конференціїнадаються за умови реєстрації з питаннями до експертів, участі у заході та проходження фінального опитування за результатами заходу.

Мова заходу: українська, англійська (синхронний переклад забезпечується).

Контактна особа: Ольга Паламарчук, Інститут вищої освіти НАПН України, o.palamarchuk@ihed.org.ua.