НАЦФОНД ОГОЛОСИВ КОНКУРС НАУКОВИХ ПРОЄКТІВ ДЛЯ ВІДБУДОВИ

Національний фонд досліджень оголосив конкурс проєктів «Наука для відбудови України у воєнний та повоєнний періоди».

Метою конкурсу є фінансування колективних наукових досліджень і розробок, спрямованих на розв’язання невідкладних питань відбудови України у воєнний та повоєнний періоди.

Конкурс проводиться за сімома напрямами, серед яких відновлення виробництва товарів та послуг або виведення України на новий рівень конкурентоспроможності, розроблення нових технологій та створення матеріалів для відновлення промислового виробництва.

Також проєкти можуть бути присвячені розв’язанню екологічних проблем, які виникли внаслідок військових дій, подоланню розладів здоров’я населення, зумовлених воєнним станом в Україні, розв’язанню питань продовольчої та енергетичної безпеки або нагальних соціальних питань, комплексної реабілітації різних груп населення, пов’язаної з воєнними травмами.

Окрім того, науковці можуть працювати над посиленням захисту об’єктів критичної інфраструктури (зокрема в контексті кібербезпеки), збереженням культурної спадщини (реставрації, реконструкції, консервації пам’яток культури, діджиталізації тощо), яка постраждала внаслідок військових дій та окупації.

Електронна пошта для довідок: natsci.2022.01@nrfu.org.ua

Приймання заявок на участь у конкурсі проєктів триватиме до 31 січня 2023 року.

Умови проведення Національним фондом досліджень України конкурсу проєктів з виконання наукових досліджень і розробок «Наука для відбудови України у воєнний та повоєнний періоди»:

https://osvita.ua/doc/files/news/880/88046/umovy-konkursu-2022_01-1.pdf

Джерело:
https://osvita.ua/vnz/88046/?fbclid=IwAR1NXcW_c1FwaW_2syiUs3XU4aGCACHNgBLAb-Ku7kIo8bZl2ebhk6BDpaE