НАУКОВЦІ МОЖУТЬ УЗЯТИ УЧАСТЬ У КОНКУРСІ «ГОРИЗОНТ ЄВРОПА»

Триває приймання пропозицій на участь у конкурсі «Послуги дослідницької інфраструктури для підтримки досліджень у сфері охорони здоров’я, прискорення зеленої та цифрової трансформації та розвитку провідних знань (2023) (HORIZON-INFRA-2023-SERV01)».

Конкурс проходить у межах рамкової програми Європейського Союзу з досліджень та інновацій «Горизонт Європа».

Відбір проєктів сфокусований на наданні послуг інтегрованих дослідницьких інфраструктур з метою реалізації досліджень та технологій для розв’язання суспільних проблем, зокрема викликів у сфері охорони здоров’я, переходу до зелених та цифрових технологій, стійкості до криз, а також розвитку новітніх знань у широких наукових сферах.

У межах програми дослідники з України зможуть отримати інформаційну підтримку, допомогу в підготовці заявок до конкурсу та матимуть пріоритет у відборі за рівних наукових заслуг.

Також українські науковці отримають розширені можливості, зокрема спеціальне навчання та тривалість візитів понад 3 місяці.

Приймання заявок на участь триватиме до 9 березня 2023 року.

Дізнатися більше:
https://rea.ec.europa.eu/funding-and-grants/horizon-europe-research-infrastructures/research-infrastructure-services-support-health-research-accelerate-green-and-digital-transformation_en

 

Джерело: 
https://osvita.ua/vnz/88050/?fbclid=IwAR2Ibn-k6Ho3k_O9SAMIlbvScODUO4K6V9PHy6JoB9qowsyZm_sRCBikM7g