ОГОЛОШЕНО КОНКУРС НА ОТРИМАННЯ ГРАНТІВ ВІД ПОЛЬСЬКОЇ АКАДЕМІЇ НАУК

Шановні колеги!

Оголошено конкурс на отримання грантів для візитів молодих науковців НАН України на місячний термін до Польщі з метою стажування в науково-дослідних установах Польської академії наук .

 

НАН України повідомляє, що у поточному році Польська академія наук (ПАН) прийме у своїх науково-дослідних інститутах молодих вчених установ НАН України (до 35 років) для проходження стажування з усіх галузей наук.

 

Охочі взяти участь у конкурсі мають надати коротку наукову біографію (CV) англійською та українською мовами за формою, що додається.

 

CV разом із супровідним листом необхідно подати до Відділу міжнародних зв’язків НАН України не пізніше 18 лютого 2023 року на адресу: 01601 МСП, Україна, Київ 30, вул. Володимирська, 54, Президія Національної академії наук України, Відділ міжнародних зав’язків НАН України.

Наявність електронних версій обов’язкова (надсилати у форматі DOC на електронну адресу petrushenko@nas.gov.ua з поміткою «на конкурс щодо стажування в ПАН»).

Після прийняття польською стороною рішення щодо схвалених кандидатур для здійснення візитів до Польщі, відповідне оголошення буде розміщено на офіційному веб-сайт НАН України.

Довідки за телефоном: (044) 234-37-28 (Ганна Григорівна Петрушенко)

 

Детальну інформацію про конкурс можна прочитати за посиланням:

https://www.nas.gov.ua/EN/Messages/Pages/View.aspx?MessageID=9751&fbclid=IwAR3JMiC8MvuGz5gemV-wUxkY4Q0ld6j6UkSfykIwoTsgFsfYhUjNjaqILZU