ТРИВАЮТЬ КОНКУРСИ В МАГІСТРАТУРУ ЕРАЗМУС МУНДУС ДЛЯ ІНДИВІДУАЛЬНИХ ОСІБ З УКРАЇНИ

Шановні здобувачі вищої освіти!

Запрошуємо Вас взяти участь у конкурсі стипендій Магістерських Програм Erasmus Mundus Joint Master Degrees на отримання повної вищої освіти в Європі на рівні магістра.

Магістерські програми передбачають отримання стипендії повного забезпечення (навчання, кошти на перебування, підручники, бібліотека, трансфер, проживання, страхування тощо) для навчання на Спільних магістерських програмах Erasmus Mundus.

Подання документів аплікантом відбувається он-лайн напряму на обрану вами спільну програму (або максимум на 3 одночасно) через відповідні веб-сайти, кожен з яких має координуючий університет і контактну особу, які діють від імені всього партнерства.

Навчаннябуде відбуватисьв не менше ніж двох університетах з країн-членів Програми Еразмус+, що розробили і організували відповідну обрану вами спільну програму.

Схема мобільності (індивідуальна навчальна траєкторія), тобто в яких університетах навчається і в якій послідовності, визначається координаторами спільної програми або пропонується студентом.

Тривалість навчання складає 1 / 1,5 / 2 роки.

Диплом: за умови успішного навчання студенти отримують спільний, подвійний або багатосторонній диплом про вищу освіту відповідного рівня – магістра або доктора філософії.

Розмір коштів на перебування: стипендіати магістерських програм отримують кошти на перебування в розмірі 1000 євро на місяць.

Вікові обмеження відсутні!

Хто може брати участь?

Студентвипускник – для навчання.

Викладач – викладання унікальних інноваційних курсів.

 

З умовами конкурсу та оформленням заявок можна дізнатися за посиланням

https://erasmusplus.org.ua/opportunities/mozhlyvosti-dlya-indyvidualnyh-osib/stypendiyi-dlya-navchannya-na-spilnyh-magisterskyh-programah-erazmus-mundus/