Програма Європейського Союзу Еразмус+ оголосила конкурс на участь в проєктах напряму Жан Моне (дедлайн подачі заявок 14.02.2023 р)

Шановні колеги!

     Інформуємо Вас про те, що Програма Європейського Союзу Еразмус+ оголосила конкурс на участь в проєктах напряму Жан Моне (Модуль, Кафедра, Центр досліджень), які спеціально розроблені для закладів вищої освіти (Jean Monnet Actions in the field of Higher Education: Modules, Chairs and Centres of Excellence).

 

Цілі напряму: сприяти організації Європейських студій, активізувати євроінтеграційний дискурс, збільшувати інтерес до поглиблення знань про політику Європейського Союзу, що, можливо призведе до більш активної участі в діяльності ЄС та державному управлінні, розвивати принципи демократії та почуття приналежності до Об'єднаної Європи, залучати науково-педагогічних працівників досліджувати різні аспекти політики ЄС, історії ЄС тощо.

 

Заявка складається з двох частин А (адміністративна) та В (технічна).

В частині А  зазначається назва проєкту (не більше 200 знаків англійською мовою), а також його акронім. Короткий зміст (short summary) максимально 2,000 знаків англійською мовою за таким планом:

-          Мета.

-          Постановка завдання.

-          Очікувані результати.

-          Висновки і перспективи впровадження результатів дослідження у даному напрямі.

В частині В подається опис проєкту, який не повинен перевищувати 40 сторінок і завантажується в форматі pdf. до заявки.

Заявка заповнюється координатором проєкту, якого призначають до моменту подачі заявки.

Пропонуємо Вам скористатися можливостю взяти участь у подачі конкурсних проєктиних заявок програми Еразмус+ напряму Жан Моне  до 14 лютого 2023 року.

 

Ознайомитися з умовами конкурсів інших напрямів програми Еразмус+ (Annual Work Programme 2023) можна за посиланням:

https://erasmus-plus.ec.europa.eu/document/2023-annual-work-programme-erasmus-the-union-programme-for-education-training-youth-and-sport