Випуск здобувачів вищої освіти - 2020

Цього року всі заходи особливі, тому заняття, сесії, захисти практики та кваліфікаційних робіт, державні іспити теж проходили особливо. Цей рік став онлайн-роком, тому випуски у багатьох закладах вищої освіти проводяться теж у онлайн-режимі. Ми знаємо, як наші студенти мріяли одягнути мантії, отримати дипломи державного зразка,  зібратись у повному складі та висловити слова подяки керівництву Університету, дирекції, викладачам за ці прекрасні студентські роки. Не дивлячись на новий формат, знаємо, що пройде час і всі ви повернетеся до стін рідної Alma-mater, одягнете мантії та зберетеся разом із куратором на останнє заняття.

Дорогі наші здобувачі вищої освіти - випускники !!!

Шановні магістри та бакалаври Державного закладу вищої освіти "Університет менеджменту освіти" !!!

Ректорат та Студентська колегія Університету вітають Вас із закінченням навчання та з новою перемогою у Вашому житті !!!

Для кожного із Вас ці роки залишаться в серці на все життя, як найяскравіші, наповнені працею навчання, враженнями і подіями, дружбою і єдністю.

Бажаємо, щоб отримані знання та досвід стали в нагоді у майбутньому багатогранному і неймовірно насиченому житті. У бакалаврів позаду єдиний вступний іспит з іноземної мови, попереду хвилюючи миті вступних випробувать до магістратури.

Ми щиро віримо у Вас та Ваші знання і чекаємо на Вас у магістратурі Університету!

Бережіть себе та рідних !

 

З найкращими побажаннями,

Ректор ДЗВО "УМО" 
М.О. Кириченко,
Студентська колегія Університету