21 листопада святкує свій ювілейний день народження заступник директора з навчальної роботи Центрального інституту післядипломної освіти, кандидат педагогічних наук, доцент ОЛІФІРА Лариса Миколаївна

Шановна Ларисо Миколаївно!

 

У день Вашого прекрасного ювілею прийміть найщиріші, сповнені глибокої поваги вітання від Ректорату та колег Університету.

Ваш професіоналізм та наполеглива праця, почуття творчого неспокою,  вміння спілкування з людьми, добропорядність, відданість роботі в поєднанні з життєвою мудрістю та особистими діловими якостями забезпечили Вам повагу адміністрації, колег та слухачів.

У цей день зичимо Вам, шановна Ларисо Миколаївно, міцного здоров'я, добробуту, любові рідних та друзів, довгих і щасливих років життя, благополуччя, добра і злагоди, терпіння, невичерпної  енергії  та творчої наснаги, благополуччя і втілення мрій. Щоб кожний день буде сповнений Вашим натхненням та теплом людських стосунків, мирного неба над головою та подальших успіхів у справі служіння народу незалежної України.

Нехай Вам додадуть упевненості дружні почуття усіх, хто поруч, нехай доля буде прихильною до Вас, даруючи радість і щастя на многії і благії літа!

 

 

З глибокою повагою

 

Ректор                                                                Микола Кириченко