6 грудня Україна відзначає День Збройних Сил України- свято мужніх і надійних захисників!

Від імені ректорату Державного закладу вищої освіти «Університет менеджменту освіти» та від себе особисто щиро вітаю всіх, хто носить почесне звання – військовослужбовецьЗбройних Сил України!

Величезна подяка та низький уклін усім, хто захищає територіальну цілісність нашої країни і сприяє зміцненню обороноздатності її армії та втілює мрію про щасливе майбутнє.

Нині тисячі українців героїчно захищають Батьківщину, а ми є свідками їх великої сміливості, самовідданості, готовності покласти своє життя за мирне небо над нашими головами.

У цей святковий день сердечно дякуємо за Ваш щоденний подвиг і бажаємо довгоочікуваного миру та Божої благодаті. Миру, благополуччя, незламної волі та віри у світле майбутнє України!

Слава Збройним Силам України!

Слава Україні!

З глибокою повагою і шаною

Університету
менеджменту освіти                                                 Микола КИРИЧЕНКО