Безкоштовні курси на платформі Google Cloud Skills Boost

Google пропонує стати фахівцем хмарних технологій GOOGLE CLOUD та долучитися до безкоштовних курсів на платформі Google Cloud Skills Boost: 

Цей навчальний курс містить огляд генеративних концепцій ШІ, від основ великих мовних моделей до принципів відповідального ШІ.

Цей курс допоможе вам структурувати підготовку до іспиту Associate Cloud Engineer. Ви дізнаєтесь про домени Google Cloud, які охоплює іспит, і про те, як створити навчальний план, щоб покращити знання домену.

Цей курс допомагає створити навчальний план для сертифікаційного іспиту PDE (Professional Data Engineer). Учасники оцінюють свою готовність до іспиту та складають індивідуальний навчальний план.

Цей курс допомагає створити навчальний план для сертифікаційного іспиту PCA (Professional Cloud Architect). Учасники оцінюють свою готовність до іспиту та складають індивідуальний навчальний план.

Цей курс допомагає підготуватися до сертифікаційного іспиту Professional Cloud Security Engineer (PCSE). Учасники познайомляться з темами іспиту та залучатимуться до них через серію лекцій, діагностичних запитань і перевірок знань. Після завершення цього курсу отримають персоналізований робочий зошит, який допоможе їм під час подальшої підготовки до сертифікації.

Цей курс допоможе вам структурувати підготовку до іспиту Professional Cloud Engineer. Ви дізнаєтеся про Хмарні домени Google, на які поширюється іспит, і як створити дослідження щоб покращити знання в цій області.

Запрошуємо до участі! Детальніше.