БІНПО ЗАПРОШУЄ НА МАЙСТЕР-КЛАС «ІМЕРСИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ: АКТУАЛЬНІ ТЕНДЕНЦІЇ В ПРОФЕСІЙНІЙ ОСВІТІ»

Шановні незламні!

20 вересня 2024 року о 12.00 на базі Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України відбудеться майстер-клас на тему: «Імерсивні технології: актуальні тенденції в професійній освіті» у рамках планового засідання онлайн-академії цифрових технологій.

Спікери: Світлана Швидка, кандидатка фізико-математичних наук, доцентка кафедри технологій навчання, охорони праці та дизайну; Андрій Геревенко, старший викладач кафедри технологій навчання, охорони праці та дизайну.

Майстер-клас буде присвячений теоретичним та практичним аспектам впровадження технологій віртуальної (VR) та доповненої реальності (AR) в закладах професійної освіти.

Учасники розглянуть:

• особливості VR-тренажерів, необхідні умови для їх отримання й використання;
  • приклади тренажерів Virtual Welding AR та Shapr 3D AR;
  • покрокову інструкцію налаштування VR-тренажера.

Захід відбудеться за покликанням:

Код доступу: 603965

Сподіваємося, що ці знання допоможуть інтегрувати VR та AR технології в навчальний процес ЗП(ПТ)О.

Тримаємо наш освітянський переможний стиль!