Болгарія та Румунія пропонують стипендії українським науковцям

Українським науковцям пропонують отримати стипендії для роботи над власним дослідженням в одному з наукових інститутів ЄС: в Бухаресті (Румунія) чи у Софії (Болгарія).

Науковці зможуть працювати за кордоном десять місяців – з жовтня 2024 року по березень 2025 року.

Участь у програмі можуть узяти українські науковці, які мають PhD у сфері гуманітарних або соціальних наук, живуть в містах, які постраждали від російського вторгнення та добре знають англійську мову.

Учасники стипендіальної програми отримають щомісячну стипендію розміром 850 євро, безкоштовне проживання та покриття квитків туди-назад та доступ до бібліотеки та електронних ресурсів інституту.

Також науковці зможуть брати участь у семінарах, нетворкінгах з науковцями, наукових заходах та отримати шанс опублікувати свою наукову статтю на ресурсах інститутів.

Для участі в програмі кандидати мають подати заявку, заповнена англійською мовою та у форматі doc. Назва файлу – Familyname_ApplicationForm_2024.

Також вони мають надати актуальне фото, скан-копію сертифікату PhD та опис дослідницького проєкту до 2 200 слів.

Для науковців, які захистили дисертацію понад 8 років тому, необхідно надати два рекомендаційних листи.

Приймання заявок триватиме до 31 березня 2024 о 23:59 за київським часом.

Про результати конкурсу учасники дізнаються в липні 2024 року.

Зареєструватися та подати заявку на участь у конкурсі можна за посиланням:

2024/2025 CALL FOR APPLICATIONS: SUSTAINING UKRAINIAN SCHOLARSHIP – CAS