ЦИФРОВІ ІНСТРУМЕНТИ GOOGLE ДЛЯ ОСВІТИ: РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ БЕЗКОШТОВНЕ НАВЧАННЯ ДЛЯ ВИКЛАДАЧІВ

З 25 липня 2022 року для освітян закладів вищої освіти розпочнеться дистанційне навчання за програмою «Цифрові інструменти Google для освіти» від МОН України і Google Україна.

Програма передбачає 12 ідентичних циклів безкоштовних освітніх курсів і тренінгів, кожен з яких розпочинає роботу щомісяця з липня 2022 року до червня 2023 року.

Реєстрацію відкрито за посиланням:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc7OtRqFQW2aRNr-tP68S4NH3q-pcMBcsRDNyb2BE9CWNV4Hw/viewform

Курс містить 5 модулів (30 годин – 1 кредит ECTS). Кожен модуль складається з відеолекції, практичних завдань і підсумкового тесту.

Учасники отримуватимуть завдання в захищеному віртуальному просторі Google Класів. До кожної теми буде публікуватися запис лекції, а також проводитиметься додаткова консультація в Google Meet, під час якої кожен учасник отримає можливість задати запитання тренеру та продемонструвати екран для вирішення проблемної ситуації.

Викладання буде здійснюватися послідовно:

  • базовий рівень – для учасників, які прагнуть навчитися працювати з мобільними пристроями;
  • середній рівень – для учасників, які прагнуть розібратися з установленим веб-переглядачем Google Chrome;
  • поглиблений рівень – для учасників, які прагнуть навчитися працювати з ноутбуками Chromebook.

Заклади освіти, педагогічні колективи яких успішно завершать навчання за програмою з показником вище 50% від загальної кількості працівників, протягом року отримають спеціальний статус «Заклад освіти – учасник програми Google for Education».

За підсумками програми також планується відзначити найактивніші заклади вищої освіти.

Із організаційними деталями, програмою та розкладом навчальних сесій можна ознайомитися на спеціально створеному сайтіhttps://sites.google.com/view/gwua2223