ДЕНЬ ЄВРОПИ В УКРАЇНІ 2023 (09-20.05.2023)

Шановні Еразмусівці!

Запрошуємо Вас приєднатись до щорічних Днів Європи в Україні!

Починаючи ще з 1985 р., кожного 09 травня весь світ відзначає День Європи. В Україні відповідно до Указу Президента України «Про День Європи» встановлено щорічно відзначати цей день у третю суботу травня, тобто цьогоріч – це 20 травня 2023 р.

Команда Національного Еразмус+ офісу пропонують Вам протягом 09-20 травня 2023 р. приєднатись до Дня Європи вУкраїні з метою:

  • поінформувати широку спільноту України про Програму ЄС Еразмус+ у сферах освіти, молоді та спорту;
  • презентувати проєкти Еразмус+ та їх результати і вплив на різних рівнях;
  • розповісти історії успіхів та досвід українців;
  • висвітлити життя Еразмусівців під час воєнного стану в Україні та їх досвід закордоном.

Хто може взяти участь в ініціативі? 

Заклади вищої освіти, заклади ППТО, школи, відділи з міжнародної діяльності освітніх закладів, інституційні координатори Еразмус+; команди проєктів Еразмус+ в Україні; учасники Еразмус+ академічних та молодіжних обмінів, студенти та випускники спільних магістерських програм Еразмус Мундус, учасники молодіжних та волонтерських проєктів Еразмус+; представники громадського, державного, приватного сектору, які мають досвід участі в проєктах Еразмус+.

Формат: онлайн.

Тип заходів та активностей: публікації індивідуальних історій чи досвід організації (пости, статті, відео); онлайн зустрічі партнерів проєктів для обговорення досягнень і нових ідей; конференції, тематичні круглі столи, вебінари; Facebook та Instagram історії; вікторини; подкасти; виставки; тощо.

Джерела поширення: сайти організацій, Facebook сторінки, Telegram канали, діджитал платформи та онлайн медіа.

Медіа промоція ініціатив та заходів в межах Дня Європи в Україні будуть розповсюджуватися через веб-ресурси організацій-партнерів (сайти, Facebook, Instagram, Telegram) та НЕО в Україні через офіційний веб-сайт НЕОFacebook сторінку НЕО. Запрошуємо надсилати нам інформацію для розміщення на k.zhdanova@ukr.netoffice@erasmusplus.org.ua з темою листа «Дні Європи в Україні 2023».

Співорганізатори: Національний Еразмус+ офіс в Україні за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні, Міністерства освіти і науки України, Міністерства молоді та спорту України, Українського державного центру міжнародної освіти, Інформаційного центру Erasmus+ Молодь та Європейський корпус солідарності в Україні, Erasmus Student Network – Ukraine (ESN-Ukraine), Асоціації випускників Еразмус Мундус в Україні, EU NEIGHBOURS East, Young European Ambassadors.

Якщо ви зацікавлені розповісти про ваш досвід Еразмус+ та приєднатись до ініціативи радимо ознайомитись з #деньєвропивукраїні 2023 PROMO GUIDE.

Звертаємо увагу, що в межах Дня Європи в Україні команда Національного Еразмус+ офісу в Україні планують серію онлайн заходів протягом 11-20 травня 2023 р., то ж слідкуйте за анонсами.

У випадку додаткових питань просимо звертатись до контактної особи: Катерина Жданова, менеджер НЕО в Україні, +380937734392,k.zhdanova@ukr.net, office@erasmusplus.org.ua.

До зустрічі онлайн! Віримо в Україну, кожного громадянина, Збройні Сили України, партнерів та працюємо разом на результат для перемоги! Все є і буде Україна!

 

Джерело: http://surl.li/gvqyo