Дорогі колеги, здобувачі вищої освіти, друзі!

Від імені ректорату Державного закладу вищої освіти «Університет менеджменту освіти» та від себе особисто щиро і сердечно вітаю всіх з Різдвом Христовим!

Сподіваюсь, що кожен з Вас проведе цей Святвечір у колі рідних та близьких, запаливши свічку на столі та смакуючи 12 різдвяних страв, головною з яких, звісно, є кутя.

Різдво – це завжди народження надії на краще, на здійснення найбільш заповітних мрій і помислів. Тож нехай цьогоріч воно стане початком дороги в новий мирний та щасливий рік.

Хай усі молитви, що пролунають в цей святковий день, будуть почутими і Боже благословення увійде до кожної домівки. Нехай життя наповниться чудовими моментами, щасливими посмішками та добротою людських сердець.

Звичайно, возносимо наші молитви і за мир на нашій землі та за кожного воїна, що поліг, боронячи нашу землю, та за живих, кому Божа підтримка та ласка потрібна там, як нікому!

Бажаю, щоб Різдвяна Зоря осяяла Вам вірну дорогу у важливих справах. Зичу міцного здоров’я, добробуту, фінансового достатку, здійснення мрій! Нехай любов та злагода завжди живуть у Ваших оселях, а на нашій українській землі запанує мир.

Благополуччя, злагоди і любові Вашим родинам.

Гарних всім і радісних Різдвяних свят!

Христос Рождається!
      Славімо Його!

З глибокою повагою і шаною

Ректор