ДОСЛІДНИКАМ ПРОПОНУЮТЬ ГРАНТИ НА ПРОЄКТИ В НІМЕЧЧИНІ

Шановні здобувачі вищої освіти та науково-педагогічні працівники!

Українським магістрантам та молодим дослідникам пропонують отримати грант на проведення наукових досліджень у Німеччині.

Нова програма DAAD «Future Ukraine» має на меті підтримати українські університети та надати молодим науковцям можливість долучитися до відновлення України.

Узяти участь у програмі можуть здобувачі вищої освіти магістратури, аспірантури, дослідники, науково-педагогічні працівники, які мають українське громадянство або посвідку, видану до 24 лютого 2022 року, офіційно навчаються або працевлаштовані в українському закладі вищої освіти або науково-дослідницькій установі.

Учасникам конкурсу необхідно мати дослідницький проєкт, який стосується будь-якої спеціальності (для медицини, ветеринарії або стоматології діють окремі вимоги) та добре володіти німецькою або англійською мовою і мати сертифікат на підтвердження рівня володіння іноземною мовою.

Переможці конкурсного відбору отримають щомісячну стипендію (934 євро для здобувачів вищої освіти магістратури, 1300 євро для докторантів, 2000 євро для постдокторантів, 2150 євро для вчених з докторським ступенем, науково-педагогічних працівників  та 2300 євро для професорів), а також відшкодування витрат на дорогу до Німеччини й назад та медичне страхування.

Приймання заявок на участь у програмі триватиме до 31 травня 2025 року.

При цьому науковці можуть запланувати поїздку до Німеччини до 31 січня 2025 року.

Більше інформації про програму DAAD «Future Ukraine» можна дізнатися за посиланням:

https://houseofeurope.org.ua/opportunity/612