ЕКСПЕРТНА РАДА СТУДЕНТСТВА ЗАКЛАДІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ РОЗПОЧАЛА НАЦІОНАЛЬНЕ СТУДЕНТСЬКЕ ОПИТУВАННЯ

Інформуємо, що 7 лютого 2024 року Експертна рада студентства закладів вищої освіти розпочала Національне студентське опитування, метою якого є збір, аналіз та актуалізація академічних потреб студентства.

Зокрема, опитування надає можливості проаналізувати та сформувати пропозиції з вдосконалення зареєстрованого законопроекту щодо розширення прав органів студентського самоврядування та забезпечення прав здобувачів вищої освіти до другого читання, оцінити ставлення студентів до пропонованих ініціатив держави з реформування системи вищої освіти, сформувати найкращу модель для впровадження національної студентської організації та інституту студентського омбудсмана тощо.

Запрошуємо долучитися до Національного студентського опитування й поділитися думками про заходи та ініціативи, які безпосередньо стосуються студентів й впливатимуть на їхнє навчання та побут у майбутньому.

Віримо, що будь-які питання щодо студентів мають ухвалюватися виключно з широким залученням самих студентів та вже втілюємо своє переконання на практиці.

Збір відповідей триває до 25 лютого 2024 року.

Посилання на опитування: https://forms.gle/PJud4cjgze9hVd8ZA