ФОНД ВІКТОРА ПІНЧУКА ПРОПОНУЄ ГРАНТИ ВІД «ВСЕСВІТНІХ СТУДІЙ»

Фонд Віктора Пінчука розпочав 13-й щорічний конкурс програми «Всесвітні студії», яка надає талановитій українській молоді гранти на навчання за магістерськими програмами в 200 кращих університетах світу.

Метою програми є формування групи професіоналів, здатних стати рушійною силою перетворень в Україні.

Гранти надаються на навчання в галузях, які є особливо важливими для розвитку України, а саме: аграрні науки, альтернативна енергетика, державне управління, інженерія та технології, публічне право, екологія й охорона навколишнього середовища.

Також Фонд може розглядати заявки для отримання гранту в інших напрямках освіти, якщо аплікант обґрунтує важливість змін для України в обраній галузі.

Обов’язковою вимогою Фонду Віктора Пінчука до всіх отримувачів грантів є зобов’язання після завершення навчання за кордоном повернутися в Україну для роботи за фахом протягом щонайменше п’ять років.

Гранти від Фонду Віктора Пінчука отримають найуспішніші кандидати, відібрані незалежним журі в ході відкритого конкурсу. Протягом співбесіди апліканти мають представити своє бачення щодо застосування отриманих знань після повернення в Україну.

Прийом документів триватиме на сайті програми worldwidestudies.org до 15 травня 2022 року.

Джерело:
http://osvita.ua/abroad/85488/?fbclid=IwAR29Fmrpl9evd_O35kkcHIUU-Jx3KjqeO9gH_dp9ctVS4iYCHnTwrClBf8s