ГОСТЬОВА ЛЕКЦІЯ Dr ЕВЕЛІНИ ШЛЯХТИ, ВИКЛАДАЧА ЛЮБЛІНСЬКОГО КАТОЛИЦЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ІОАННА ПАВЛА ІІ (РЕСПУБЛІКА ПОЛЬЩА)

Шановні науково-педагогічних працівників та здобувачів вищої освіти!

25 квітня 2024 року о 11.00 відбудеться гостьова лекція кандидата наук у педагогічній галузі (Dr), асистента кафедри дидактики, шкільної освіти та педевтології Люблінського католицького університету імені Іоанна Павла ІІ Евеліни Шляхти  на тему «Філософський дискурс у вихованні молодого покоління, як фундаментальне питання в аксіологічному контексті»

Захід організовано Навчально-науковим інститутом менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти» в межах Угоди про співпрацю з Люблінським католицьким університетом імені Іоанна Павла ІІ.

До участі в гостьовій лекції запрошуються науково-педагогічні працівники, здобувачі вищої освіти, докторанти та усі зацікавлені особи.

Гостьова лекція Dr Евеліни Шляхти відбудеться у форматі ZOOM за посиланням:

Ідентифікатор: 781 8462 9666

Код: 4MNqkC