ГОСТЬОВА ЛЕКЦІЯ «ТРАНСФОРМАЦІЯ ТА РЕФОРМИ ГРОМАД: ДОСВІД ПОЛЬЩІ»

16 вересня 2021 року об 11-30 для здобувачів вищої освіти спеціальності «Публічне управління та адміністрування» Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України відбудеться гостьова онлайн лекція «ТРАНСФОРМАЦІЯ ТА РЕФОРМИ ГРОМАД: ДОСВІД ПОЛЬЩІ» в рамках дисципліни «Економічне врядування» (викладач – доктор наук з державного управління, професор Алейнікова О.В.).

Лектори:

• Даріуш Павліщи, голова гміни Громадка (Республіка Польща), доктор економічних наук, професор;
  • Марцін Кесі, декан Бидгощського університету економіки, доктор економічних наук, почесний професор;
  • Петро Пачоскі, заступник міського голови, депутат міської ради Єленя Гура, докторант Вроцлавського економічного університету.

Підключитися до конференції Zoom можна за посиланням:

Іентифікатор конференції: 884 0322 6353

Код доступу 310262

Запрошуємо науково-педагогічних працівників, здобувачів вищої освіти та усіх бажаючих долучитися до заходу!