ІІ МІЖНАРОДНА НАУКОВА-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ОСОБИСТІСТЬ, УНІВЕРСИТЕТ, СУСПІЛЬСТВО: ВЗАЄМОДІЯ В УМОВАХ ЗМІН»

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у ІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Особистість, університет, суспільство: взаємодія в умовах змін», яка відбудеться в онлайн форматі 12.04.2023 року.

 

Конференція ініційована консорціумом партнерів Проєкту ЄС «Відродження переміщених університетів: посилення конкурентоспроможності, підтримка громад» / «Reinventing displaced universities: enhancing competitiveness, serving communities» (REDU) у складі: Інститут вищої освіти НАПН України, Маріупольський державний університет, Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля, Британська Рада в Україні.

Партнерами в організації Конференції також є: Національний Еразмус+ офіс в Україні, Національна агенція Advance HE (Велика Британія).

 

Мета конференції – обговорити проблеми та виклики, що є актуальними для університетів України в умовах нових реалій, спричинених військовою агресією та завданнями післявоєнного відновлення країни.

Особливим акцентом конференції є підтримка та розвиток переміщених університетів України в умовах стратегічної та ресурсної невизначеності.

 

Тематичні напрями конференції:

  • Прогромадський університет (Civic University): розвиток і стратегування в умовах змін.
  • Вища освіта в Україні: зміни через війну.
  • Реалізація змін в університетах Великої Британії (аналіз кращих практик).
  • Специфіка університетського врядування: досвід Великої Британії та України.

 

Мова заходу: українська, англійська. Під час пленарних сесій (сесія 1 та 2) забезпечується синхронний переклад.

 

Реєстрація за посиланням http://surl.li/fzhwe

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ