ІІ ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ВАРІАТИВНІ МОДЕЛІ Й ТЕХНОЛОГІЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ФАХІВЦІВ В УМОВАХ ВІДКРИТОЇ ОСВІТИ»

08 червня 2023 року відбудеться ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Варіативні моделі й технології трансформації професійного розвитку фахівців в умовах відкритої освіти», що присвячена 70-річчю ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України.

 

Мета конференції – об’єднання науковців та практиків щодо обговорення варіативних моделей і технологій трансформації професійного розвитку фахівців в умовах відкритої освіти

 

Реєстрація: https://forms.gle/SGRpesHGiwvS4v5Q9

 

Запрошуємо до участі педагогічних, науково-педагогічних працівників, наукових співробітників, докторантів, аспірантів, педагогічних і науково-педагогічних працівників фахової передвищої освіти, методистів та викладачів закладів післядипломної та вищої освіти, керівників та педагогів закладів загальної середньої освіти, позашкільної та дошкільної освіти, фахівців центрів професійного розвитку педагогічних працівників, представників громадських організацій, а також інших зацікавлених осіб.

Сторінка конференції на сайті подій кафедри: https://sites.google.com/view/fod-2022

 

Основні напрями роботи конференції:

  • Євроінтеграційні процеси та концепція підвищення кваліфікації науково-педагогічних та педагогічних працівників
  • Дослідні й досвідні практики професійного розвитку педагогічних і науково
  • педагогічних працівників в умовах воєнного стану
  • Психолого-педагогічний супровід професійного розвитку фахівців.

Заходи, що плануються в межах конференції:

  • відкрита дискусійна панель;
  • майстер-клас «Освітньо-творчий доробок учасників проєкту «Резиденція. Гармонія. Розвиток. Взаємодія» (у межах реалізації проєкту «ZMINA 2.0 «Субгранти для культурних проєктів» фонду Ізоляція за фінансової підтримки Європейського Союзу).

 

Реєстрація для участі в конференції до 07 червня 2023 року.

Перегляд конференції на Youtube:

https://youtube.com/live/cwPohxSky38?feature=share

 

До активної роботи на конференції потрібно долучитися до Zoom, за покликанням, яке отримають зареєстровані учасники на е-mail.

За результатами участі в Конференції всі учасники безкоштовно отримають електронні сертифікати участі та сертифікати про підвищення кваліфікації на 6 годин (за умови виступу/відео-виступу), 2 години за умови онлайн участі в конференції.

 

З організаційних питань звертатися за тел. 0505492298, Ольга Володимирівна Просіна – завідувач кафедри ФОД; 09776229941, Олена Олександрівна Мирошніченко – старший викладач ФОД.

 

Інформація про можливість друку статей в журналах на сайті:http://umo.edu.ua/naukovi-vidannja