II ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЇ «ФОРМУВАННЯ ЦИФРОВОГО ОСВІТНЬОГО СЕРЕДОВИЩА ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ФАХІВЦІВ В УМОВАХ ВІДКРИТОГО УНІВЕРСИТЕТУ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ

Шановні колеги, освітяни!

Кафедра відкритих освітніх систем та інформаційно-комунікаційних технологій Центрального інституту післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України запрошує Вас взяти участь у II Всеукраїнській науково-практичній інтернет-конференції «Формування цифрового освітнього середовища професійного розвитку фахівців в умовах відкритого університету післядипломної освіти», яка присвячена 70-річчю Університету. Дата проведення: 25-26 травня 2023 року.

Метою конференції є обмін досвідом формування цифрового освітнього середовища та професійного розвитку фахівців у відкритому університеті післядипломної освіти, пошук шляхів розв’язання актуальних проблем ефективної організації та підтримки діяльності керівників та педагогів в умовах цифровізації  освіти.

Реєстрація учасників: https://forms.gle/1Eq1aDjdkDDP47kb7

Інформація та матеріали конференції розміщено за посиланням:

https://sites.google.com/uem.edu.ua/vosikt/

До участі запрошуємо наукових, науково-педагогічних та педагогічних працівників, докторантів, аспірантів, керівників, викладачів і методистів закладів освіти та всіх, зацікавлених у професійному розвитку фахівців освіти.

Участь у конференції безкоштовна.