ІНСТИТУТ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ І ОСВІТИ ДОРОСЛИХ ІМЕНІ ІВАНА ЗЯЗЮНА НАПН УКРАЇНИ ЗАПРОШУЄ ПРОЙТИ АНКЕТУВАННЯ

Шановні колеги!

З другої половини 2023 року Інститут педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна розпочав реалізацію проєкту «Максимізація ефективності ресурсів змішаного навчання в закладах вищої педагогічної освіти у воєнний час та повоєнного відновлення України» (2022.01/0098) за грантової підтримки Національного фонду досліджень України.

Ми звертаємося до вас з проханням взяти участь в анкетуванні щодо теоретичного аналізу сучасного стану змішаного навчання в закладах вищої педагогічної освіти України в умовах війни. Ваш внесок допоможе нам глибше зрозуміти, як війна впливає на освітній процес, а також виявити ключові деструктивні наслідки війни для вищої педагогічної освіти в нашій країні. Змішане навчання, яке комбінує традиційні та цифрові методики, стає все більш актуальним у сучасних умовах, оскільки війна в Україні додала додаткових викликів для педагогічних працівників та студентів.

Анкетування містить 4 коротких блоки, всього 30 запитань із обранням певного варіанту відповіді. Час на відповіді займе до 10 хв.

Опитування анонімне, а його результати використовуватимуться виключно у науко-дослідницьких цілях. Сподіваємося на щирі відповіді.

Ознайомитись детальніше із проєктом Ви зможете тут:

Посилання на опитування:

Дедлайн: 15 жовтня.