ІНТЕРАКТИВНА ДИСКУСІЯ З ЕЛЕМЕНТАМИ ПРАКТИКУМУ «ПУБЛІЧНІ КОМУНІКАЦІЇ В ЧАСИ ІНФОРМАЦІЙНОГО ХАОСУ»
Запрошуємо06 грудня 2024 року з 17.30 по 19.30 (за київським часом) на інтерактивну дискусію з елементами практикуму (онлайн) за темою: «Публічні комунікації в часи інформаційного хаосу».
Співорганізатори: ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України, Наукове товариство «Українська школа архетипіки»; Державний університет «Київський авіаційний інститут»; Таврійський національний університет імені В.І. Вернадського.
Спікери:
Марія Лашкіна, кандидат наук з державного управління, доцент кафедри реклами і зв’язків з громадськістю Факультету міжнародних відносин Державного університету «Київський авіаційний інститут»;
Тетяна Бєльська, доктор наук з державного управління, професор, професор кафедри публічного управління, туризму та готельно-ресторанної справи ННІ управління, економіки та природокористування Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського.
Модератор: Костянтин Ладуренко, незалежний дослідник і виконавчий директор Громадської організації «Наукове товариство Українська школа архетипіки», викладач Центру Еймса NASA.
Технічна підтримка: Павло Мельник, незалежний дослідник, дійсний член і член Правління Громадської організації «Наукове товариство Українська школа архетипіки».
Організатори освітнього майданчика запрошують учасників до дискусії про фейки, діпфейки, маніпуляції та інформаційну безпеку в умовах війни!
Тематика обговорення:
- Як технології штучного інтелекту впливають на інформаційний простір?
- Чому ми стаємо вразливими до фейків і пропаганди?
- Чи можуть суспільні архетипи протистояти руйнуванню «концепції правди»?
Практична частина:
- Розбір реальних кейсів діпфейків і пропагандистських наративів.
- Практичні поради та навички розпізнавання маніпуляцій і брехні.
Спікери поділяться власним досвідом, розкриють міфи та прояснять психологічні механізми, які стоять за поширенням фейків.
Долучайтеся, щоб стати більш обізнаними та стійкими до інформаційних атак!
Захід відбудеться онлайн на платформі ZOOM:
http://www.graf21.org.ua/usarch20241206/
Бажаючі отримати сертифікат про підвищення кваліфікації від Української школи архетипіки і паризького Центру досліджень сучасності і повсякденності на 0,2 освітні кредити ЄКТС за підписом професорів М. Маффесолі та Е. Афоніна мають зареєструватися до початку заходу за покликанням: https://docs.google.com/forms/d/1bW99gWjtAwhAhKRUxIeGjmSRExrPaEp76LbFnJfNZYw/viewform?fbclid=IwY2xjawG5oQpleHRuA2FlbQIxMAABHdZo7lsC9rfS1CzfpfXpmrF19dTLwflK9cJIOHFkljXu09nLqc0VvlxRhw_aem_NvZSOSHca_Ex0pjyKhBMSQ&edit_requested=true
Це вже буде шостий відкритий освітній формат із серії публічних виступів представників Української школи архетипіки в контексті популяризації результатів досліджень УША, які заплановано провести протягом 2024-2025 навчального року. Ініціатива проведення відкритих освітніх заходів належить НТ УША, зокрема її лідеру Едуарду Афоніну, доктору соціологічних наук, професору, а також кафедрі публічного управління і проектного менеджменту Навчально-наукового інституту менеджменту та психології УМО, зокрема Ії Дегтярьовій, доктору наук з державного управління, професору.
Цикл відкритих освітніх заходів орієнтований передусім на державних службовців, викладачів, магістрантів та аспірантів за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування». Водночас він корисний для наукових та науково-педагогічних працівників суміжних профілів та загалом для усіх, хто цікавиться питаннями розвитку Української держави, чинниками її перемоги у війні з російською федерацією та розкриттям потенціалу повоєнної відбудови.