ЯК НАПИСАТИ ХОРОШІ ПРОПОЗИЦІЇ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ ДОСЛІДЖЕНЬ

Шановні колеги, здобувачі вищої освіти!

Український Глобальний Факультет (Ukraine Global Faculty) запрошує зареєструватися та взяти участь у лекції міжнародного вченого, еволюційного біолога, професора екології та еволюції Університету Осло, Норвегія, NILS CHR. STENSETH, на тему: «How to Write Good Research Proposals (Як написати хороші пропозиції для проведення досліджень)».

Лекція відбудеться 8 лютого 2024 року о 18:00 (за київським часом).

Для того, щоб зареєструватися на лекцію переходь за посиланням.

Ви зможете взяти участь у лекції, зайшовши увстановлені дату та час на сторінку лекції через власний кабінетна сайті UGF.

Звертаємо увагу, що якщо ви бажаєте отримати сертифікат про участь, вам необхідно слухати пряму трансляцію лекції у власному кабінеті на платформі UGF, не переходячи по прямому посиланню Zoom. У разі якщо ви берете участь у лекції через мобільний телефон, просимо бути уважним та переконатися, що ви слухаєте лекцію на платформі UGF, та не приймати пропозицію перейти в свій Zoom аккаунт.

Підписатися на телеграм канал: https://t.me/UkraineGlobalFaculty і на сторінку Facebook https://www.facebook.com/profile.php?id=100087972537514, Слідкуйте за анонсами і новинами від Ukraine Global Faculty.

Отримуте нові знання з нами!

З найкращими побажаннями, команда UGF!.