ЄВРОПЕЙСЬКА КОМІСІЯ ОРГАНІЗОВУЄ ТАБІР ІЗ НАПИСАННЯ ПРОЄКТНИХ ЗАЯВОК «ГОРИЗОНТ ЄВРОПА» ДЛЯ УКРАЇНИ

  Міністерство освіти і науки інформує, що українські дослідники мають змогу долучитися до онлайн-табору з написання проєктних заявок (Proposal Writing Camps, PWC).

Мета ініціативи – допомогти дослідникам та інноваторам з України підготувати ґрунтовні проєктні ідеї, пов’язані з майбутніми конкурсами програми «Горизонт Європа» (HEU). Учасники пройдуть навчання з написання високоякісних конкурентоспроможних заявок, що сприятиме їхній інтеграції в дослідницькі та інноваційні мережі ЄС.

Коли? 3-7 липня 2023 року.

Програма навчання передбачає розбір ключових елементів заявок програми «Горизонт Європа»: досконалість, вплив, реалізація/робочий план.

Завантажити програму: https://horizoneuropeukraine.service-facility.eu/docs/Agenda_PWC_Ukraine.pdf.

PWC буде організовано в межах Програми Європейської комісії з надання послуг на підтримку Глобального підходу в дослідженнях та інноваціях;

PWC для України відбуватиметься в онлайн-режимі та буде обмежена 4-ма годинами на день.

PWC буде складатися з оглядових презентацій для всіх 20 учасників та групової роботи у двох групах (група до 10 учасників та тренер). Тренери спрямовуватимуть та модеруватимуть роботу в групах.

Конкретні теми конкурсів програми «Горизонт Європа» будуть використані для написання частин проєктних заявок.

Реєстрація відкрита до 28 червня.

Посилання на реєстрацію: https://horizoneuropeukraine.service-facility.eu/

 

Джерело: https://mon.gov.ua/ua/news/yevropejska-komisiya-organizovuye-tabir-iz-napisannya-proyektnih-zayavok-gorizont-yevropa-dlya-ukrayini