КОМАНДА UKRAINE GLOBAL FACULTY АНОНСУЄ НОВІ ЛЕКЦІЇ, ЩО ВІДБУДУТЬСЯ У БЕРЕЗНІ-КВІТНІ 2024 РОКУ

Команда Ukraine Global Faculty анонсує нові лекції, що відбудуться у березні-квітні 2024 року за участю провідних міжнародних топспікерів.

Реєструйтесь, беріть участь і розширюйте горизонт своїх знань разом з нами! Чекаємо на вашу активну участь на нашій освітній онлайн платформі для особистого та професійного розвитку.

Для тих, хто вперше вирішить приєднатися до великої спільноти UGF: навчання – безкоштовне; всі лекції в синхронному перекладі на українську мову; доступ до запису лекцій – 24/7; можливість задати питання спікеру через Q&A чат; в кінці лекцій – генерація сертифікату про участь.

Приєднуйтесь!

Міжнародна освітня ініціатива реалізується фондом K.Fund за підтримки Міністерство освіти і науки України та Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти.

1) Онлайн лекція партнера, зареєстрованого патентного повіреного у Foley Hoag LLP (Boston, MA, USA), який входить до рейтингу Найкращих адвокатів Америки (патентне право), PhD, JD Alexander Akhiezer / Олександр Ахієзер – «Patent Enforcement» / «Захист патентів».

У цій лекції учасники дослідять стратегічне використання патентів як інструментів для збереження частки ринку. Ключові теми включають розуміння побудови претензій, визначення різних типів порушень та вивчення потенційних засобів захисту від претензій щодо порушення патентних прав.

Дата та час – 21 березня 2024 о 19:00.

Лінк на реєстрацію – surl.li/rfhor

2) Онлайн лекція професора соціальних досліджень та державної політики Нью-Йоркського університету в Абу-Дабі, доктора історичних наук Georgi Derluguian / Георгій Дерлугуян – «Bronze Age as the First World-System» / «Бронзовий вік як перша світова система».

У 21 столітті до нашої ери світова торгівля остаточно почала розвиватися. Глобальна, оскільки вона простягалася від Скандинавії до Інду, від Уралу до Нілу, цілком можливо, через степ, аж до Хуанхе. Його перевозили люди-носії, каравани ослів і нещодавно винайдені кілеві кораблі під вітрилами. Торгівля розкішними тканинами, вином, слоновою кісткою, дорогоцінним камінням, але, перш за все, міддю та оловом: металами, що лежать в основі бронзової доби.

Дата та час – 04 квітня 2024 о 19:00

Лінк на реєстрацію – surl.li/rfhqz

3) Онлайн лекція виконавчого директора Інституту стратегічного управління ризиками (м. Лондон, Великобританія) David Rubens / Давід Рубенс – «Creating The Next-Generation Risk Management Framework» / «Створення системи управління ризиками наступного покоління».

У цій лекції розглядатимуться проблеми, пов’язані з розробкою структур і можливостей управління стратегічними ризиками та кризами, які відповідають викликам майбутнього покоління.

Дата та час – 16 квітня 2024 о 19:00

Лінк на реєстрацію – surl.li/ejrlw

Джерело: https://mon.gov.ua/ua/news/komanda-ukraine-global-faculty-anonsuye-novi-lekciyi-sho-vidbudutsya-u-berezni-kvitni-2024-roku