КОНКУРС ГРАНТІВ НА ПІДТРИМКУ РОЗБУДОВИ ПАРТНЕРСТВА УКРАЇНСЬКИХ ОГС З ЄВРОПЕЙСЬКИМИ ПАРТНЕРАМИ

Празький центр громадянського суспільства оголошує відкритий конкурс грантів для українських громадських організацій та ініціатив для підтримки в розбудові їхнього партнерства з іншими європейськими партнерами. Центр хоче надати українським організаціям можливість налагодити партнерські стосунки в інших європейських країнах, зміцнити нові мережі солідарності, які виникли у відповідь на повномасштабне вторгнення, і сприяти більш довгостроковому обміну між українськими організаціями та ключовими партнерами в інших європейських країнах.

Хто може взяти участь у Конкурсі: українські організації/ініціативи громадянського суспільства в партнерстві з одним або декількома партнерами в інших європейських країнах. Празький центр громадянського суспільства готовий підтримати зміцнення поточного партнерства, а також встановлення нового партнерства (заявники несуть відповідальність за пошук і укладання попередньої домовленості зі своїм партнером в іншій європейській країні перед подачею заявки). Поточні грантоотримувачі Центру також мають право подати заявку.

Розмір грантів: гранти становитимуть від 20 000 до 120 000 євро на кожен проєкт. Витрати можуть бути покриті з 01 серпня 2022 року до 31 липня 2023 року. Співфінансування не вимагається.

Дедлайн подачі заявок: 16 вересня 2022 року

Після нападу росії на Україну з’явилася низка нових прихильників країни, які підтримують Україну шляхом проведення публічних демонстрацій, збору коштів для надання гуманітарної допомоги та допомоги біженцям, публічних закликів прискорити отримання Україною статусу кандидата в ЄС тощо. Українські НУО, аналітичні центри та експертні організації стали сильними міжнародними адвокатами України та відіграють ключову роль у політичних дебатах щодо підтримки України та її відновлення.

Очікувані пропозиції

Успішні пропозиції можуть включати: спільні статті чи доповіді, спільні заходи, партнерські візити в Україну, виставки, дискусії чи інші просвітницькі кампанії в європейських країнах, професійні обміни та короткострокові перебування в країнах-партнерах проєкту або інші ідеї.

Центр надаватиме пріоритет проєктам, спрямованим на розвиток глибших зв’язків між партнерами, а не одноразовим подіям. Організатори також заохочують співпрацю зі ЗМІ, творцями контенту, масовими активістами, групами, що з’являються, і відповідними культурними ініціативами. Незважаючи на те, що Празький центр громадянського суспільства готовий підтримати деякі вже поточні/заплановані роботи, пріоритет віддаватиметься новим або експериментальним ініціативам.

Як будуть оцінюватися пропозиції?

Пропозиції оцінюватимуться відповідно до досвіду та можливостей заявника та його партнера, а також відповідності запропонованих заходів загальній меті проєкту. Центр буде радий підтримати експериментальні/пілотні проєкти. Рішення про фінансування буде прийнято до кінця жовтня 2022 року. Цей грантовий конкурс є конкурсним.

Умови подання: 

Додаток складається з наступних частин:

1) Запит на фінансування (частини A, B, C і D)

2) Бюджет проєкту та організаційний бюджет

Будь ласка, заповніть усі частини заявки, інакше вона не буде опрацьовуватися. Подавайте заявку та документи англійською мовою. Вся інформація буде оброблятися з належною конфіденційністю.

Якщо у вас є будь-яка додаткова документація, якою ви хочете поділитися (наприклад, organigram, Google analytics тощо), додайте її як окремий файл.

Бюджет: Ретельно заповніть усі прогнозовані витрати у правильному розділі бюджету (заробітна плата, діяльність, обладнання, офіс та послуги, інші прямі витрати, інституційна підтримка). Завжди знаходьте відповідну одиницю та вказуйте вартість одиниці та кількість одиниць. Будь ласка, залишайте свої коментарі щодо бюджету в колонці коментарів.

Приклад правильно заповненого бюджету ви знайдете у файлі Excel вище (аркуш 3).

Ви можете передбачити до 35% від загальної суми гранту як інституційну підтримку для підвищення стійкості вашої організації/ініціативи або для підтримки нової організації чи потреб. Ці витрати можуть включати заробітну плату персоналу поза даним проєктом, підвищення кваліфікації персоналу або фінансовий аудит/аудит безпеки, а також інші витрати, пов’язані з непередбачуваними змінами через війну в Україні (віддалена робота команди тощо).

Будь ласка, надішліть свої аплікаційні матеріали до 16 вересня 2022 року на електронну адресу applicationsUA@praguecivilsociety.org

Якщо у вас є інші запитання, то зв’яжіться з нами за вказаною вище адресою електронної пошти.

Джерело:
https://www.praguecivilsociety.org/news-items/strengthening-ukraines-voice-grants-for-civil-society?fbclid=IwAR0xGSp6lg8b5tRgBm6hCuaklEC7UqEIsa2sdPrCzGJX2ediNVD6WWkXRVQ