Магістрантам та науковцям пропонують дослідницькі гранти

МАГІСТРАНТАМ ТА НАУКОВЦЯМ ПРОПОНУЮТЬ ГРАНТИ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ ДОСЛІДЖЕНЬ У НІМЕЧЧИНІ

Німецька служба академічних обмінів DAAD пропонує українським магістрантам та дослідникам гранти, які дозволять пів року працювати над дослідженням в Німеччині.

Узяти участь у програмі можуть здобувачі вищої освіти магістратури, аспірантури, дослідники, викладачі вишів та професори, які мають українське громадянство або посвідку, видану до 24 лютого 2022 року і здобувають або мають науковий ступінь.

Кандидати на участь у програмі мають офіційно навчатись або бути працевлаштовані в українському закладі вищої освіти і мати дослідницький проєкт, який стосується будь-якої спеціальності, крім медицини.

Окрім того, вони мають знати іноземну мову, якою викладають в університеті, і мати мовний сертифікат на підтвердження цього.

Учасники грантової програми отримають щомісячну стипендію: 934 євро для студентів магістратури, 1300 євро для докторантів, 2000 євро для постдокторантів, 2150 євро для вчених з докторським ступенем і науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти та 2300 євро для професорів.

Також учасники програми отримають відшкодування витрат на дорогу до Німеччини й назад, медичне страхування та додаткові виплати у разі наявності інвалідності або хронічних захворювань.

Приймання заявок на участь у грантовій програмі триватиме до 29 лютого 2024 року.

Дізнатися більше про грантову програму можна за посиланням : Future Ukraine: дослідницькі гранти для українських магістрантів та дослідників | «House of Europe»