МІНІСТЕРСТВО ЗАКОРДОННИХ СПРАВ ТА МІЖНАРОДЖНОГО СПІВРОБІТНИЦТВА ІТАЛІЙСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ ПРОПОНУЄ СПИПЕНДІЇ ДЛЯ НАВЧАННЯ ЗДОБУВАЧАМ ВИЩОЇ ОСВІТИ

 

Шановні здобувачі вищої освіти!

Міністерство закордонних справ та міжнародного співробітництва Італії пропонує здобувачам вищої освіти (бакалаврам, магістрам та докторам філософії) скористатися стипендійними можливостями для навчання в закладах вищої освіти Італії у 2022/2023 навчальному році.

Мета ‑ сприяння міжнародному співробітництву в культурній, науковій та технологічній сферах, пропагування італійської мову й культури та підтримка економічної системи Італії у світі.

Гранти пропонуються для завершення навчальних курсів та дослідницьких (навчальних) програм у державних або юридично визнаних італійських навчальних закладах.

Подавати заявку на участь у стипендійній програмі на 2022/2023 навчальний рік необхідно через портал «Study in Italy» до 09 червня 2022 року, до 14:00 за італійським часом.

Більш детальна інформація та перелік необхідних документів знаходиться на сайті «Study in Italy» за посиланням: https://studyinitaly.esteri.it/en/call-for-procedure