МІЖНАРОДНА ЛІТНЯ ШКОЛА «ЄВРОПЕЙСЬКІ ЗЕЛЕНІ ВИМІРИ: ВИКЛИКИ ДЛЯ УКРАЇНИ»

Шановні науково-педагогічні працівники та здобувачі вищої освіти !

6-8 червня 2024 року відбудеться Міжнародна Літня Школа «Європейські зелені виміри: виклики для України» в онлайн форматі.

Захід організовано Чорноморським національним університетом імені Петра Могили в межах проєкту Програми Європейського Союзу ЕРАЗМУС+ Жан Моне 101081525—JMEUGD— RASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH.

До участі у Міжнародній Літній Школі запрошуються представники різних галузей економіки, державних органів влади та місцевого самоврядування, діячі громадських організацій, вчені, науково-педагогічні працівники, аспіранти, здобувачі вищої освіти.

Питання дискурсу:

• сучасні принципи та інструменти реалізації європейської екологічної політики;
  • порівняльний аналіз екологічного законодавства ЄС та України;
  • впровадження європейських стандартів в екологічну практику України;
  • екологічні проблеми, пов’язані з воєнними діями.

Літня Школа охоплюватиме лекції-презентації, дискусії та круглі столи. Учасники отримають сертифікати (18 акад. год./0,6 кредитів ЄКТС), що підтверджують участь у Міжнародній Літній Школі JMEUGD-2024.

Робочі мови: українська та англійська.

Реєстрація триватиме до 1 червня 2024 року за посиланням.

Кількість місць обмежено. Участь безкоштовна.

Контактна особа: Чвир Вадим Андрійович

e-mail: vip.chvir@gmail.com тел.: +38 0681815934