МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ЄС-СХІДНЕ ПАРТНЕРСТВО В УМОВАХ ГЕОПОЛІТИЧНИХ ЗМІН І БЕЗПЕКОВИХ ВИКЛИКІВ: МОЖЛИВОСТІ ТА НОВІ ФОРМАТИ СПІВПРАЦІ»

Шановні колеги!

06-07 червня 2024 рокувідбудеться Міжнародна науково-практична конференція «ЄС-Східне партнерство в умовах геополітичних змін і безпекових викликів: можливості та нові формати співпраці» у змішаному форматі (онлайн – Zoom; очна – Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича).

Міжнародна науково-практична конференція є академічною комунікативною платформою для обміну думками, здійснення аналізу поточного стану та осмислення внеску Східного партнерства для розбудови конструктивної взаємодії учасників цієї ініціативи.

Міжнародна конференція проводиться в рамках реалізації Українською Асоціацією Викладачів і Дослідників Європейської Інтеграції проєкту ЄС Еразмус+ напряму ім. Жана Монне «ЄС – Східне партнерство: майбутні шляхи активізації спільних ініціатив академічних та громадських спільнот в Україні» 620395-EPP-1-2020-1-UA–EPPJMO–SUPPA–EU–EAP у партнерстві з НДІ європейської інтеграції та регіональних досліджень Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Мета конференції: сприяти поглибленому вивченню ключових досягнень у діяльності Східного партнерства та ґрунтовній дискусії щодо його подальших змін і перспектив трансформацій в умовах нових геополітичних і безпекових реалій; стимулювати обмін здобутим досвідом, генеруванню нових ідей та започаткування інноваційних проєктів, спрямованих на ефективне використання переваг взаємодії з ЄС для протидії повномасштабній збройній агресії росії проти України.

Міжнародна науково-практична конференція включатиме такі основні секції для обговорення:

• Секція 1. Євроінтеграційні стратегії країн Східного Партнерства: від формату сусідства до повноправного членства.
  • Секція 2. Амбівалентність європейської політики: роль ЄС та Східного партнерства у протистоянні російській повномасштабній війні проти України.
  • Секція 3. Трансформаційні процеси у країнах Східного партнерства: пошук та імплементація новаторських рішень.
  • Секція 4. Синергія зусиль академічних і громадських спільнот у країнах Східного партнерства: консолідація євроінтеграційного курсу на тлі російської агресії.

Робочі мови конференції: українська, англійська.

Для участі необхідно заповнити реєстраційну форму за посиланням:

Детальніше про конференцію за посиланням: https://salo.li/200fE37