МІЖНАРОДНА ШКОЛА «АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ» – СУЧАСНІ ОСВІТНІ ТРЕНДИ В УМОВАХ ГЕОПОЛІТИЧНИХ ЗМІН

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь з 14 червня по 17 червня 2023 року у Міжнародній школі «Академія педагогічної творчості» (очний та дистанційний формат, Болгарія, Шкорпілівця) за участю ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України.

 Програма школи педагогічної творчості передбачає проведення лекцій, майстер-класів, тренінгів, індивідуальних консультацій провідними вченими і практиками у галузі історії, теорії й практики педагогіки, психології й художньо-естетичної освіти України та зарубіжжя.

По закінченню учасники отримують сертифікат про участь із зазначенням кількості прослуханих годин (30 год. – 1 кредит ЕКТС).

 

Онлайн участь передбачає відвідування/перегляд онлайн лекцій, майстер-класів, вебінарів та проходження підсумкового тестування за результатами опрацювання матеріалів онлайн заходів.

Для участі у Міжнародній школі обов’язкова попередня реєстрація до 10 червня 2023 року в онлайн-формі за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdcaZoiTNSbCv1BIxqOZ4rllfXjggDuVVVA_1TVa_2qOcaZPA/viewform

 

З програмо та розкладом проведення Міжнародної школи «Академія педагогічної творчості» можливо ознайомитися на сайті Міжнародного фестивалю дитячої творчості «Золотий лелека»  http://zolotiyleleka.mk.ua/у  розділі Міжнародна школа «Академія педагогічної творчості».

Питання щодо організації роботи Міжнародної школи за електронною адресою: conf_nnimp@ukr.net

 

Учасникам очного формату надається можливість проживання на базі дитячого табору «Морські дюни» (Болгарії, Шкорпілівці).

Організатори мають можливість надання трансферу у Болгарії з м. Софія та м. Варна до дитячого табору «Морські дюни» у с. Шкорпілівцях. Вартість трансферу визначається індивідуально. Вартість проживання й харчування (чотири рази на добу) на час проведення Міжнародної школи складає за добу з однієї особи – 24.50 євро.
Контактні особи:

Оксана Дубініна (м. Київ), тел.+38(066)708-79-16;

Тетяна Бурлаєнко (м. Київ),  тел.+38(066)708-79-16;

Ярослава Стемковська (м. Миколаїв), тел.+38(050)654-12-63;

Контактна особа з питань розміщення  учасників:

Тетяна Майборода, тел. +380505749093