МІЖНАРОДНЕ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ НА ТЕМУ: «ФАНДРАЙЗИНГ ТА ОСНОВИ ГРАНТОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ: ЗАРУБІЖНИЙ ТА ВІТЧИЗНЯНИЙ ДОСВІД»

Запрошуємо на міжнародне підвищення кваліфікації (вебінар) на тему: «Фандрайзинг та основи грантової діяльності: зарубіжний та вітчизняний досвід».

 

Інформація про захід

Організатором міжнародного підвищення кваліфікації (вебінару) є Інститут Науково-дослідний Люблінського науково-технологічного парку та IESF Міжнародна фундація науковців та освітян.

Онлайн реєстрація: 10 листопада  по 27 грудня 2023 року включно.

Термін міжнародного підвищення кваліфікації (вебінару) – 20 по 27 грудня 2023 року м. Люблін (Республіка Польща).

У вебінарі можуть брати участь педагогічні та науково-педагогічні працівники, здобувачі освітнього рівня магістр, здобувачі наукового ступеня доктора філософії (PhD).

Програма міжнародного підвищення кваліфікації (вебінару) включає в себе виконання навчального навантаження.

Навчальне навантаження міжнародного підвищення кваліфікації (вебінару) становить 1,5 кредити ЄКТС (45 год.): з них лекційних – 12 год., практичних –20 год., самостійна робота – 13 годин.

Сертифікат про проходження міжнародного підвищення кваліфікації (вебінару) є документом, який підтверджує міжнародний досвід учасника та враховується під час ліцензування та акредитації освітніх послуг ЗВО.

Вартість міжнародного підвищення кваліфікації (вебінару): 450 грн. Для членів ГО «МФНО» вартість 225 грн.

 

Для участі у міжнародному підвищенні кваліфікації (вебінарі) просимо заповнити онлайн-заявку на офіційній сторінці: http://www.iesfukr.org/news

Джерело: https://www.iesfukr.org/event/90