МІЖНАРОДННИЙ МАЙСТЕР-КЛАС ПАВЛА ЛУШИНА ПРОФЕСОРА КАФЕДРИ ОСВІТНІХ ФУНДАЦІЙ МОНТКЛЕРСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

16 лютого 2024 року о 17.00 відбудеться міжнародний майстер-клас «Штучний інтелект і образ майбутньої психологічної допомоги».

Ведучий майстер-класу: Павло Лушин, доктор психологічних наук, професор кафедри освітніх фундацій Монтклерського державного університету (США), автор української неклінічної модальності психологічної допомоги «Екопсихологічна фасилітація», засновник авторської Школи екофасилітації, Голова ГО УАЕПД.

Кофасилітаторка: Яна Сухенко, кандидатка психологічних наук, доцентка кафедри психології та особистісного розвитку ДЗВО «Університет менеджменту освіти», заступнця голови ГО УАЕПД.

Під час майстер-класу професор Павел Лушин поділиться баченням майбутнього образу психологічної допомоги з урахуванням потенціалу колаборації штучного інтелекту та психолога-екофасилітатора, а також проведе дві бліц-консультації для учасників, які її потребують та першими зазначать про це в реєстраційній формі.

Реєстрація учасників на майстер-клас вже відкрита і триватиме до 16 лютого 2024 року до 17.00: https://forms.gle/KY4ECawi4YQyzrvT6

ZOOM-посилання на майстер-клас надійде на електронну адресу зареєстрованих учасників у день проведення заходу.

Запрошуємо, колеги!