МІЖНАРОДННИЙ МАЙСТЕР-КЛАС П.В. ЛУШИНА, ДОКТОРА ПСИХОЛОГІЧНИХ НАУК, ПРОФЕСОРА КАФЕДРИ ОСВІТНІХ ФУНДАЦІЙ МОНТКЛЕРСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

Запрошуємо 19 січня 2024 о 17.00-19.00  "Особливості сучасної допомоги психолога-екофасилітатора: швидкість, екологічність, нелінійність і перспективність" на міжнародний майстер-клас «Особливості сучасної допомоги екофасилітатора: швидкість, екологічність, нелінійність і перспективність».

16 лютого 2024, пт., 17.00-19.00 - "Штучний інтелект і образ майбутньої психологічної допомоги"

Ведучий майстер-класу: Павло Лушин, доктор психологічних наук, професор кафедри освітніх фундацій Монтклерського державного університету (США), автор української неклінічної модальності психологічної допомоги «Екопсихологічна фасилітація», засновник авторської Школи екофасилітації, Голова ГО «Українська асоціація екологічної психологічної допомоги».

Кофасилітаторка: Яна Сухенко, кандидатка психологічних наук, доцентка кафедри психології та особистісного розвитку ДЗВО «Університет менеджменту освіти», заступнця голови ГО «Українська асоціація екологічної психологічної допомоги».

Під час майстер-класу професор Павло Лушин розкриє особливості екопсихологічної фасилітації – української неклінічної модальності психологічної допомоги, що дозволяє швидко та екологічно досягати терапевтичного ефекту, і якою наразі активно цікавиться американська наукова спільнота, а також проведе екофасилітативні консультаційні сесії.

Реєстрація на майстер-клас: https://forms.gle/p4Zna7MNNjsUk8VR7

ZOOM-запрошення надійде на електронну адресу учасників у день проведення заходу.