МІЖРЕГІОНАЛЬНИЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР «ПРОФЕСІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ ПЕДАГОГА В УМОВАХ ЦИФРОВОГО ОСВІТНЬОГО СЕРЕДОВИЩА»

Шановні колеги!

27 квітня 2023 року об 11.00 на базі Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти буде проведено міжрегіональний науково-практичний семінар «Професійна діяльність педагога в умовах цифрового освітнього середовища».

Мета проведення заходу: ознайомлення учасників семінару з основними підходами та інструментами, що допоможуть ефективно використовувати цифрові технології в освітньому процесі; розвиток у педагогів професійної освіти цифрової компетентності, необхідної для успішної роботи в умовах цифрового середовища; науковий дискурс щодо розв’язання проблем та викликів, пов’язаних з означеним колом питань.

Організатори заходу: кафедра технологій навчання, охорони праці та дизайну Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти ДЗВО «УМО» НАПН України, Науково-методичний центр професійно-технічної освіти у Харківській області.

Формат заходу: міжрегіональний науково-практичний семінар для педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

Тематика питань науково-практичного семінару, що рекомендуються для обговорення:

1. Розвиток цифрової компетентності педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти як складник освіти 4.0: виклики, можливості, рішення.
  2. Використання цифрових інструментів в освітньому процесі.
  3. Упровадження штучного інтелекту в освітній процес закладу професійної (професійно-технічної) освіти: реалії і перспективи.
  4. Питання кібербезпеки в контексті використання цифрових технологій в професійній освіті.
  5. Уплив цифрових технологій на формування виробничої культури, підвищення ефективності співробітництва та розвиток бізнес-моделей у сфері професійної освіти.
  6. Роль педагога професійної освіти у формуванні культури цифрової безпеки здобувачів освіти.
  7. Цифровізація професійної освіти в умовах воєнного стану.

Реєстрацію за посиланням: https://forms.gle/ZQQg8tPv3nvrRUhdA

Посилання на міжрегіональний семінар:

Код доступу: 149558

Відповідальні за проведення семінару:

Оксана МАСЛОВА, в.о. завідувача кафедри технологій навчання, охорони праці та дизайну, тел.: +380-98-029-54-13;

Ірина ГОНЧАРОВА, старша викладачка кафедри технологій навчання, охорони праці та дизайну, е-mail: tnoptad@gmail.com, тел.: +38 096-340-69-38.