МОН УКРАЇНИ І РАДА З ПИТАНЬ ОСВІТИ ТА МОЛОДІ РЕСПУБЛІКИ ЕСТОНІЯ ПРОВЕДУТЬ ВЕБІНАР ДЛЯ АКАДЕМІЧНОЇ СПІЛЬНОТИ УНІВЕРСИТЕТІВ

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас долучитися до вебінару 13 травня 2022 року.

Рада з питань освіти та молоді Республіки Естонія (HARNO) спільно із Міністерством освіти і науки України в межах проєкту UKRKORG проведуть вебінар на тему «Університетські сервіси та їхнє значення для посилення і підтримки міжнародної конкурентоспроможності університетів: досвід Естонії».

Основна цільова аудиторія проєкту: академічна спільнота університетів, освітні адміністратори, представники структур, що опікуються міжнародними питаннями в освіті і працюють в Україні, та освітньо-орієнтовані недержавні організації.

Спікери заходу: представники провідних університетів Естонії.

Вебінар відбудеться: 13 травня 2022 року.

Час проведення: 11-00 – 12-30 в режимі онлайн на платформі Zoom.

Реєстрація за посиланням:

Долучайтеся, аби дізнатися більше про перспективи розвитку потенціалу вищої освіти в Україні та за кордоном!