МОН УКРАЇНИ ЗАПРОШУЄ НА ПРАКТИЧНІ ОНЛАЙН-СЕМІНАРИ ЩОДО РОЗШИРЕННЯ МОЖЛИВОСТЕЙ ВИКОРИСТАННЯ ІНСТРУМЕНТІВ ДЛЯ ОРГАНІЗАЦІЇ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ

Шановні колеги!

Інформуємо Вас, що компанія Google Україна в рамках домовленостей із Міністерством освіти і науки України (лист МОН від 20.06.2022 року) організовує практичні онлайн-семінари щодо розширення можливостей використання інструментів для організації освітнього процесу в закладах вищої та фахової передвищої освіти. Під час заходу будуть розглянуті головні переваги та особливості рішень Google for Education для вищої та фахової передвищої освіти.

23 червня з 14:00 до 16:00 відбудеться практичний онлайн-семінар щодо використання цифрових інструментів для представників вищої та фахової передвищої освіти.

Під час заходу будуть розглянуті головні переваги та особливості рішень Google for Education для вищої та фахової передвищої освіти.

У програмі:

  • основи Google Workspace for Education: огляд основних освітніх інструментів та функцій;
  • практичні рекомендації щодо ефективного використання Google Академія;
  • демонстрація можливостей розширеного пошуку Google та Google Сповіщень;
  • Google Public Data, Dataset Search, Google Data Studio та Google Cloud Platform для наукової діяльності;
  • інші характеристики інструментів Google.

Детальна програма та форма реєстрації доступні за посиланням: https://bit.ly/3xDzQsD.

Після завершення кожен учасник зможе завантажити власний цифровий бейдж на сайті заходу.

29 червня з 14:00 до 15:30 Google проведе онлайн-тренінг щодо можливостей використання платформи YouTube у освітньому процесі.

Тренінг покликаний ознайомити всі групи освітян із головними функціями та принципами роботи YouTube, а також перевагами застосування для онлайн- викладання.

У програмі:

  • основи роботи з платформою;
  • пошук навчального матеріалу в YouTube;
  • використання YouTube для синхронного та асинхронного онлайн-викладання; особливості інтеграції платформи до освітнього процесу.

Детальна програма та форма реєстрації доступні за посиланням: https://bit.ly/3N5Cqxi