НАДС ОГОЛОШЕНО ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС ТВОРЧИХ РОБІТ СЕРЕД МОЛОДІ

У 2020 році Національним агентством України з питань державної служби (далі - НАДС) започатковано Всеукраїнський конкурс творчих робіт серед молоді (далі - конкурс), метою якого стало створення умов для пошуку, підтримки і розвитку амбітної та вмотивованої молоді, розширення її участі у формуванні та реалізації державної політики і державного управління, формування інтересу у молодого покоління до державної служби.

Сучасна молодь із притаманними їй енергійністю, мобільністю, відкритістю до змін спроможна до ефективного здійснення управлінських функцій в умовах структурних змін, в яких перебуває нині держава, і тих глобальних трансформацій, що очікують Україну на шляху вступу до ЄС та у період повоєнного відновлення. Успіх і популярність конкурсу серед молоді у попередні роки спонукав до продовження цього проекту.

У зв’язку з цим, НАДС оголошує прийом заявок і робіт на конкурс, які можна подати до 30 вересня 2024 року у семи номінаціях. З огляду на викладене, звертаємося з проханням поширити серед студентів, на офіційних вебсайтах закладів вищої освіти та сторінках у соціальних мережах інформацію про проведення Всеукраїнського конкурсу творчих робіт серед молоді та долучитися до участі у конкурсі.

Довідка про Конкурс