НАУКОВИЙ БРАНЧ. ЗАПРОШУЄМО

Шановні колеги!

Запрошую на подію кафедри філософії і освіти дорослих, яку проводимо у співпраці з лабораторією національно-патріотичного виховання Інституту проблем виховання НАПН України.

НАУКОВИЙ БРАНЧ (онлайн формат)

«Трансформація професійного розвитку педагогічних і науково-педагогічних працівників в умовах консолідації українського суспільства»

Дата: 06 грудня 2023 року,11.00-13.00.

Мета – обговорити у контексті новітніх розробок науково-педагогічних працівників кафедри філософії і освіти дорослих ЦІПО, актуальні питання професійного розвитку та діяльності педагогічних і науково-педагогічних працівників в умовах) сучасних викликів пов’язаних з війною в Україні; висвітлити наукові дослідження з питань консолідації українського суспільства науковців Інституту проблем виховання НАПН України.

Очікувані результати:

1. Апробація новітніх напрацювань науково-педагогічних працівників кафедри філософії і освіти дорослих ЦІПО ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України.

2. Апробація результатів наукових досліджень з питань консолідації українського суспільства науковців Інституту проблем виховання НАПН України.

3. Обмін досвідом та ідеями між учасниками бранчу.

4. Визначення кола актуальних питань щодо професійного розвитку та діяльності педагогічних і науково-педагогічних працівників, пов’язаних з війною в Україні та проблем консолідації українського суспільства.

ПРОГРАМА

1. Вступ.

Привітання учасників.

Інтерактивне знайомство.

2. Повідомлення науково-педагогічних працівників кафедри філософії і освіти дорослих ЦІПО ДЗВО «Університет менеджменту освіти» та науковців Інституту проблем виховання НАПН України у межах науково-дослідних робіт інституцій.

3. Презентація друкованого видання посібника «Творчість як фактор мотивації досягнень». Автори: проф. Л. Сергеєва доц. О. Просіна, доц. М. Ілляхова

Презентація посібника авторами.

Коментарі/запитання.

4. Підсумки. Рефлексія.

На padlet дошці https://padlet.com/prosina_olga_v/padlet-nr95838fpass5ffp уже можемо розпочати знайомство. Розкажіть про себе, про ваші наукові інтереси, поділіться покликаннями на останні публікації.