НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ ОНЛАЙН-КОНФЕРЕНЦІЇ «ЛІДЕРСТВО І ОБДАРОВАНІСТЬ: СУЧАСНИЙ НАУКОВИЙ ДИСКУРС І ОСВІТНЯ ПРАКТИКА»

Шановні колеги, запрошуємо взяти участь у роботі науково-практичної онлайн-конференції «Лідерство і обдарованість: сучасний науковий дискурс і освітня практика», 14–17 лютого 2024 року.

Організатори заходу:

• Національна академія педагогічних наук України

• Інститут обдарованої дитини НАПН України

• Інститут соціальної та політичної психології НАПН України

• Інститут проблем виховання НАПН України.

Проблематика конференції:

• Лідерство й елітарність в умовах війни

• Лідерство природне й виховуване: в чому колізія

• Лідерство істинне і деструктивне: причини, форми, прояви

• Виховання лідерських якостей обдарованих учнів

• Інтелектуальна обдарованість і лідерство

• Олімпіадний і МАНівський рух у формуванні лідерства.

Участь у заході – безкоштовна!

За бажання можна замовити електронний СЕРТИФІКАТ учасника (150 грн)

Реєстрація до 09 лютого 2024 р. (для слухачів до 12 лютого) за покликанням: https://forms.gle/vvJmWxrHxo7ffNkz7

Додаткова інформація в інформаційному листі.

До участі запрошуються: науковці НАПН України; викладачі ЗВО; представники департаментів та управлінь освіти, інститутів післядипломної освіти; адміністрація освітніх закладів, учителі, психологи, соціальні педагоги, керівники гуртків; представники системи МАН України, закладів позашкільної освіти як державної, так і недержавної форм власності; аспіранти й магістранти; усі зацікавлені тематикою конференції.

Контакт з організаційних питань:

Шульга Валентина (067)729-94-01, 2275423@ukr.net