НОВІ МОЖЛИВОСТІ ВІД ПЛАТФОРМИ UGF (Український глобальний Факультет)

Друзі! З нетерпінням анонсуємо найближчі лекції цього місяця, які відбудуться за участі найкрутіших спікерів міжнародного рівня. Вони готові подарувати вам не просто заряд енергії та нові знання, а й можливість поспілкуватися з ними через Q&A Chat. Не пропустіть цю унікальну можливість для особистого та професійного зростання – реєструйтеся, беріть участь і збагачуйтеся новими інсайтами та знаннями! Будемо раді бачити вас у нашій освітній спільноті!

Міжнародна освітня ініціатива реалізується фондом K.Fund Василя Хмельницького за підтримки Міністерства освіти і науки України та Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти.

Онлайн лекція професорки Університетського коледжу Лондона (UCL), директорки-засновниці Інституту інновацій та суспільного призначення у UCL (IIPP) Mariana Mazzucato – «Directing Inclusive and Sustainable Growth: A Mission-Oriented Approach (A Discussion on Opportunities for Ukraine)» / «Спрямування інклюзивного та сталого зростання: місійно-орієнтований підхід (дискусія про можливості для України)».

Дата та час – 17 жовтня 2023 о 19:00. Лінк на реєстрацію.

Онлайн лекція доцента Техніон-Корнельського інституту Джейкобса в Корнельському університеті та факультету комп’ютерних наук Корнельського університету, доктора філософії Volodymyr Kuleshov – «Advanced Supervised Learning: Deep Neural Networks» / «Поглиблене контрольоване навчання: глибинні нейронні мережі».

Дата та час – 20 жовтня 2023 о 19:00. Лінк на реєстрацію.

Онлайн лекція доктора Kjell A. Nordström, всесвітньо відомого шведського економіста, письменника та спікера – «New organisational forms and the bodyless leadership» / «Нові організаційні форми і безтілесне керівництво».

Дата та час – 31 жовтня 2023 о 19:00. Лінк на реєстрацію.