ОФІС ГОРИЗОНТ ЄВРОПА В УКРАЇНІ ОГОЛОШУЄ КОНКУРС «ОБМІН ФАХІВЦЯМИ»

Офіс Горизонт Європа в Україні» нагадує, що за напрямом І Програми Горизонт Європа «Передова наука», в межах «Дії Марії Склодовської-Кюрі» відбуваються конкурси.

Триває подання заявок на конкурс «Обмін фахівцями», який надає сприяння міжнародній, міжгалузевій та міждисциплінарній мобільності науково-дослідницького персоналу для обміну знаннями між організаціями-учасниками.

Метою конкурсу є надання грантової підтримки для зміцнення та розширення міжнародних, міжгалузевих та міждисциплінарних мереж співпраці, поглиблення мережевих зв’язків та комунікаційних можливостей з колегами-науковцями і з широкою громадськістю, а також активізація міжнародної співпраці, результатом якої стане розширення контактів та можливостей.

У програмах обміну фахівцями можуть брати участь міжнародні консорціуми університетів, науково-дослідних установ, підприємств, серед яких – малі й середні підприємства, та інших неакадемічних організацій.

Остаточний термін подання заявок – 28 лютого 2024 року 18:00 (за київським часом).

Більше деталей про конкурс – за посиланням: https://bit.ly/48Dmspm

Важлива інформація для врахування під час участі у конкурсі:

1. Зверніть увагу, що аплікаційна форма (частина B) для цього конкурсу (HORIZON-MSCA-2023-SE-01) оновлена до версії 3.1.

2. 19 грудня 2023 року презентовано Фінансовий путівник: https://bit.ly/4aHQ5ru. Цей посібник містить пояснення щодо різних аспектів реалізації проєктів у межах чотирьох компонентів «Дій Марії Склодовської-Кюрі»: