ОГОЛОШЕНО ДОДАТКОВУ РЕЄСТРАЦІЮ НА СПЕЦІАЛЬНО ОРГАНІЗОВАНУ СЕСІЮ МТНК

Шановні колеги та вступники-2022!

Міністерство освіти і науки України інформує, що вступники, які не змогли зареєструватися для участі в основній сесії МТНК/МКТ, матимуть змогу зареєструватися 19 вересня для участі в спеціальній сесії МТНК/МКТ, що запланована на 29 вересня – 3 жовтня.

Нагадуємо, що реєстрацію для участі у МКТ/МТНК здійснює приймальна комісія одного з вибраних вступником закладів вищої освіти, де вступник бажає взяти участь у конкурсному відборі на навчання для здобуття ступеня магістра.

Для реєстрації вступник має надіслати на офіційну електронну адресу приймальної комісії vstupumo@uem.edu.ua скановані копії (фотокопії):

  • заповненої заяви-анкети з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка;
  • документа, що посвідчує особу;
  • облікової картки платника податків (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються отримувати реєстраційний номер облікової картки платника податків);
  • документа про здобутий ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень) (для осіб, які завершили навчання);
  • довідки, виданої в рік вступу за місцем навчання, щодо планового завершення навчання та отримання диплома (якщо дані особи не вносяться до ЄДЕБО у законодавчо дозволених випадках);

 

У разі успішної реєстрації учаснику буде надіслано скановану копію екзаменаційного листа та реєстраційної картки на електронну адресу, зазначену в заяві-анкеті. Оригінал екзаменаційного листка зберігатиметься в приймальній комісії.

Для кожного зареєстрованого учасника на вебсайті Українського центру оцінювання якості освіти створюється інформаційна сторінка «Кабінет вступника», доступ до якої здійснюється за номером екзаменаційного листка та РIN-кодом, зазначеним у ньому.

Звертаємо увагу, що у зв’язку з проведенням підготовчих робіт і виконанням алгоритму адресного розміщення державного та регіонального замовлення в 2022 році (для здобуття ступеня магістра за спеціальностями 081 «Право» та 293 «Міжнародне право») у період з 12:00 19 вересня до моменту розміщення рекомендацій (не пізніше 20 вересня) буде тимчасово відсутній доступ до ЄДЕБО, тому закладам вищої освіти впродовж 20 вересня буде надано  можливість завершити реєстрацію вступників, заяви яких отримані 19 вересня.

Наголошуємо, що після зазначених термінів зареєструвати вступників для участі в спеціальній сесії МТНК/МКТ буде неможливо.